Magdalena Budniewska Twoja księgowa

O nas

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Księgowość skrojona na miarę Twoich potrzeb!

Nasze biuro księgowe tworzą specjaliści zajmujący się rachunkowością. Dla naszych pracowników księgowość to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Biuro Twoja Księgowa kieruje swoją ofertę zarówno do małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-rachunkowej dla firm. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzają nas Klienci. 

Kompleksowa Obsługa Księgowa - Twoja Księgowa
Twoja Księgowa

Dlaczego Klienci wybierają nasze biuro rachunkowe?

Wysokie kompetencje zawodowe, które potwierdzają liczne certyfikaty, pozwalają nam rozwiązywać najtrudniejsze kwestie rachunkowe naszych Klientów. Potwierdzeniem naszych umiejętności są również opinie naszych wiernych Klientów. W biurze Twoja Księgowa zajmujemy się doradztwem, rozliczeniami, a także pomocą przy zakładaniu działalności gospodarczej. 

Do skorzystania z obsługi wykonywanej przez nasze biuro rachunkowe zachęcamy Klientów z Warszawy oraz całej Polski. Od pewnego czasu nasi Klienci mogą skorzystać ze zdalnej obsługi księgowej. 

Zapewniamy bezpłatny dostęp do bieżących danych księgowych przez Internet 24 godziny na dobę. Wielu naszych Klientów z Gdańska, czy Poznania ceni taką formę współpracy i możliwość dostępu do dokumentów z każdego miejsca na Ziemi. 

Czym jest dla nas księgowość?

Na czym polega księgowość i jak do niej podchodzimy w Twoja Księgowa? Obejrzy występ Magdaleny Budniewskiej w Słodki Live.

Nasi Klienci:

Masz pytanie

Szukasz pomocy księgowej?

Nie wiesz, jak rozwiązać swój problem? Potrzebujesz porady księgowej? Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje pytania!

Twoja księgowa Magdalena Budniewska - Warszawa

Oferujemy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla firm – już od samego początku ich zakładania. Prowadzimy biuro rachunkowe w Warszawie. Oferujemy dostęp do danych księgowych 24h na dobę!

Kontakt

Social Media